Kdo jsem...

 

Seznamme se...

 

 ⇓ 

Kdo jsem...

Jsem obyčejná žena se smyslem pro humor, matka dvou dětí, milovnice zvířat, přírody, vášnivá cestovatelka, dobrá kuchařka, podnikatelka, ale především člověk, kterého baví život a také naplňuje práce. Tím nechci říct, že si neumím užívat aktivního odpočinku s těmi, kteří jsou mému srdci nejbližší.

Na to, aby se zrodily pozitivní smysluplné myšlenky, je zapotřebí někdy frnknout do přírody, vypnout hlavu, být sama se sebou a žít pouze mocí přítomného okamžiku. Dopřát si dokonalý relax, meditaci a osvobození mysli. Jen tak se mi daří docílit úplného „restartu“ a myšlenky do sebe opět začnou zapadat jako puzzle.

Moje láska ke zvířatům mě ve věku, kdy se málokdo z nás umí rozhodnout, co bude jeho vysněné povolání, přivedla k zemědělství. Hned po škole jsem věděla, že zvolený obor nebyla šťastná volba, protože v něm nejde uplatnit lásku ke zvířatům (možná tak k těm servírovaným na talíři), proto jsem se po maturitě vydala ve šlépějích a zároveň stínu své první lásky.

Podnikání v restauračních a ubytovacích službách...

Podnikání a budování s manželem (teď již bývalým) mě provázelo čtvrt století. Pokud Vás zajímá podnikání v restauračních a ubytovacích službách, můžete si přečíst můj e-book. Popsala jsem v něm radosti i strasti spojené s touto nelehkou profesí. Odkaz na stránku ZDE..

Po rozvodu jsem se nadále věnovala profesi, která se mi za ta léta vryla pod kůži, a troufnu si říct, že ji znám víc než dobře.

Nečekané plány...

Život nám někdy zamíchá kartami a ukáže, že musíme zatočit kormidlem a změnit směr. To je i můj případ, kdy jsem kvůli zdravotním potížím musela opustit obor pro mě tak známý a vrhla se do neméně lehkého byznysu.

Díky nemoci jsem si uvědomila spoustu životních hodnot, mé myšlení a pohled na život se markantně změnily. Dno, kterého jsem dosáhla, mi poskytlo možnost odrazu do jiného vnímání světa.

V době, když už jsem věděla, že s mým zdravím není něco v pořádku (neznala jsem ještě diagnózu) a že bych měla ubrat plyn, jsem začala psát, dělat online marketink, natáčet videa, fotit a soustřeďovat svoji práci do online formy. Chtěla jsem ubrat ve fyzicky náročném nasazení. Protože jsem ale samoživitelka, nebylo to dost dobře možné. Abych nedosáhla úplného vyhoření, zůstala jsem u manažerské pozice v restauračních službách, která mi přinášela finanční jistotu, a svět online na chvíli opustila. Pak přišla další vlna zdravotních potíží a já jsem věděla, že tuto profesi musím nadobro opustit.

Říká se, že náhody neexistují a že by se člověk měl dívat kolem sebe a vnímat znamení, která k němu přichází…

Moje cesta k realitám...

Do světa realit jsem skočila po hlavě a s velkým nadšením. Profese, kterou jsem procházela čtvrt století, mi dala zkušenosti s obchodem a hlavně skvělý pocit, když za mnou zůstávala dobře odvedená práce. Mým hnacím motorem byli vždy spokojení zákazníci.

Svět realit mě lákal už v mládí, a proto jsem mu dala teď šanci, při mé dosavadní profesi to nebylo možné. Věci, které mě baví a umím je, jdou s touto profesí tak nějak ruku v ruce. V dnešní době, kdy jde pokrok velmi rychle dopředu, je potřeba neusnout na vavřínech a propojit offline podnikání s tím online. Neustálé sebevzdělávání mě baví a naplňuje. Prací člověk stráví víc než půlku svého života, proto by mu měla dělat radost a dávat smysl.

Když si sáhnete na své pomyslné dno a nevíte, jestli vůbec budete schopní nějakou práci zvládat, začnete si více uvědomovat všechno kolem sebe, co pro vás do té doby bylo samozřejmostí.

♥ Neustále se vzdělávám, ale důležitá a vždy na prvním místě je pro mne MOUDROST.

♥ Při obchodech se neřídím jen hlavou a vědomostmi, používám srdce a intuici.

♥ Obchod pro mě nejsou jen finanční prostředky, ale především spokojený klient a pocit z dobře odvedené práce.

♥ Jsem vděčná za vše, co mám, můj život se nepohybuje pouze v materiálním světě, ale získala jsem úplně jiné vnímání a pohled na celé naše bytí.

Blog  a co se na něm dočtete?

Poznejte mě víc... nejsem jen realitní makléřka

Při vybíhání z domu v dnešním mrazivém ránu, kdy můj první krok ze dveří málem skončil pokusem o rozštěp,…
Dlouhou dobu jsem si neudělala čas jen sama pro sebe. Před měsícem jsem si řekla už dost…
Pokud rádi cestujete jako já a nemáte rádi až moc velký teplotní skok, vydejte se na Madeiru.…

KREATIVNÍ BALÍČKY

Pokud trváte na svém vlastním prodeji bez RK, možná vás zaujmou kreativní balíčky.

Kreativní služby ve světě realit

Foto

Vymazlené fotografie interiérů i exteriérů...
Dovědět se víc →

Home staging

Příprava nemovitosti na prodej...
Dovědět se víc →

Marketing

Reklama na sociální sítích včetně you tube kanálu...
Dovědět se víc →

Vlastní webová stránka nemovitosti

Vytvořím Vám jednu celou webovou stránku Vaší nemovitosti...
Dovědět se víc →

Prohlídky s pohoštěním

U některých nemovitostí se vyplatí prezentovat je v určitý stanovený den a nasměrovat na tento den zájemce.
Dovědět se víc →

KONTAKT

V případě jakýkoliv dotazů  mě neváhejte kontaktovat.

Telefonicky na čísle +420 603 142 124

Písemně

⇓