Objednávka e-booku:

Cesta ke zdravému pečení a tvoření

E-book v hodnotě 550,- Kč je skvělým průvodcem, který Vás navede na správnou cestu ke zdravému pečení a tvoření

  • Je kniha pouhou kuchařkou?

Není. Obsahuje recepty zdravých dezertů, ale je především skvělým průvodcem, který Vás navede na správnou cestu, abyste mohli bez problémů a bez dlouhého tápání ihned začít péct a tvořit zdravé dobroty.

  • Jaká je výhoda elektronické knihy?

Kniha v elektronické podobě je "skladná" a nezabírá Vám další místo v knihovně. Velmi dobře se v ní orientujete. Kliknutím na recept se dostanete přímo na něj a pak zpět na obsah. Stejně fungují i odkazy na konkrétní suroviny a postupy. Oblíbený recept si můžete vytisknout nebo zkopírovat a založit, ať už na papíře nebo v počítači. Uděláte si tak vlastní přehled Vašich oblíbených receptů a nebudete pak před Vánoci nebo oslavami marně vyhledávat ty Vaše TOP recepty. Ušetříte tak nejen místo ve Vaší knihovně, ale hlavně čas, kterého máme v dnešní době čím dál méně.

  • Chtěli byste knihu darovat a v elektronické podobě Vám to přijde nemožné?

Žádný problém, pošleme Vám dárkový poukaz s kódem. Po jeho odeslání zašleme obdarované osobě e-book v elektronické podobě. My jsme v tom našly opravdu výhodu. Jsme kuchařky, takže jsme se samy probíraly tunami receptů, ve kterých jsme hledaly inspiraci. Formát v elektronické podobě je pro nás neocenitelný, proto jsme se rozhodly naše rady, návody a recepty zformulovat do stejné podoby.

  • Co když uvedené potraviny nebudu znát, mít doma a nebudu vědět, kde je sehnat?

Nemusíte mít obavy, i v tomto je elektronická podoba nenahraditelná. V e-booku jsou vložené odkazy přímo na e-shopy, s nimiž máme osobní zkušenosti (podotýkáme žádné smlouvy). mnohdy jsme musely samy dlouho hledat, kde a za kolik se dají konkrétní zdravé potraviny sehnat. 

 + 3 Bonusy v hodnotě 990,- kč ZDARMA 

1 BONUS

V prvním bonusu získáte recepty na zdravé polévky, varianty bramborových salátů a chutné nápady na jídla, jejichž základem je zeleninová dužina. Své místo najdou nejen na rautech a štědrovečerní večeři, ale při jakémkoliv rodinném či přátelském setkání. Recepty jsou vegetariánské, veganské a bezlepkové - ověřené chutí našich zákazníků.

2 BONUS

V druhém bonusu získáte typy na pomazánky, kde je opět základem zeleninová dužina, která je prospěšná především pro vaše střeva. Recepty jsou ověřené chutí našich zákazníků a varianty jsou opět vegetariánské, veganské a bezlepkové. Dále v bonusu najdete 20 video receptů z našeho you tube kanálu a 36 receptů z našich webových stránek.

3 Bonus

Doživotní záruka na aktualizaci e-booku, pokud by v něm byla provedena jakákoli změna. Doplnění informací, receptů, úprava designu, rozšíření odkazů atd. Vše se mění vývojem vpřed a tudíž jakákoliv změna kvality potravin nebo doplnění důležitých informací, technologií a jiných poznatků, které objevíme, Vám rádi poskytneme zcela ZDARMA a to aktualizací celého e-booku.

Jak E-book  získáte?

 

Zasláním Vaší e-mailové adresy na maja@majasokolova.cz .

 

My Vám rády na uvedenou adresu zašleme fakturační údaje, po připsání platby 550,- Kč na našem účtu Vám obratem pošleme E-BOOK v elektronické podobě na Vaši e-mailovou adresu a Vy si ho stáhnete do počítače a uložíte.

 

Oblíbené recepty si můžete vytisknout a mít je "po ruce" v kuchyni.

Nejsem plátce DPH

 Co o e-booku říkají ti, kterým už slouží jako pomocník ke zdravému pečení a tvoření: 

Autorky v e-booku nabízí nejen úžasné recepty, ale čtenářům poskytují komplexní informace o používaných zdravých surovinách. Už čtení, složení a příprava dezertů vábí chuťové buňky a fotografie výsledku láká pustit se hned do pečení. Výsledek totiž za tu trochu práce stojí. Kombinace chutí v receptech je skutečně jedinečná! Pohladí na jazyku a potěší na duši a přitom příprava všech receptů je tak jednoduchá a vstupní suroviny prosté. Jediný problém, který budete mít, je vybrat recept s kterým začít a z tolika úžasných receptů to opravdu není jednoduché. E-book proto doporučuji všem, co si chtějí doma dopřát zdravé, slavnostní a chutné zákusky jak často si přejí.

Petra RajtmajerováZastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi, autorka webu www.sdetmivakci.cz a mamka dvou dětí.

Mám zdravou poradnu v rámci které jsem i výživový konzultant. Stále více lidí, kteří vyhledávají moji poradnu, tak mají nějaký zdravotní problém, který se týká také oblasti výživy. Proto pro ně hledám informace, jak je navést na tu jejich správnější cestu. Tak se mi dostal do rukou e-book „Cesta ke zdravému pečení“ od Máji a Kačky. A hned musím napsat, že jsem v něm našla to, co bych na internetu pracně hledala roky. Děvčata v e-booku shrnula prakticky celou problematiku té jiné stravy než je ta všežravá. Suroviny, které se hodí jako náhrada za ty nezdravé, a navíc aby nám to neutrhlo kapsu i s peněženkou. Kde ty správné suroviny můžeme sehnat spolehlivě a v té správné kvalitě. A úžasné recepty i s popisem, zda se hodí vegetariánům, veganům, příznivcům raw stravy či je mohou lidé, kterým nedělá dobře lepek, či mají intoleranci na mléko. Recepty s popsanými postupy a fotografiemi, které já rozhodně využiju hned při přípravě vánočního cukroví. Jsem nadšená nejen z e-booku, ale též z Bonusů, které k e-booku náleží. Je úžasné, že je tu někdo, kdo myslí na nás klienty, kteří rádi víme, co jíme. Je nás stále víc, kteří hledáme recepty na pokrmy, které jsou jednoduché, rychlé a hlavně zdravé, k tomu chutné a dobře vypadající. Díky, Májo a Katko!

Zdeňka ŠtysováŽivotní poradce Louny

Kniha mne oslovila již svými lákavými obrázky na své titulní straně :). Kromě již vyzkoušených receptů oceňuji na knize spoustu užitečných rad, které jsou v ucelené podobě předány zájemcům o zdravější pečení dezertů a cukroví. Již nemusím ztrácet čas hledáním střípků informací na internetu , které nakonec nejsou vždy ty úplně správné.

Angelika

Pokud zjistíte, že opravdu není e-book určený pro Vás, že nesplnil to co hledáte právě Vy. Vrátíme Vám peníze. Garance vrácení peněz do 30 dnů od objednání.

Osobní zkušenost s námi mají:

Kačku a Máju jsem poznala při mém krátkém ale významném působení v gastronomii. Díky nim jsem pochopila, že vařit na profesionální úrovni nemůže opravdu každý. Chce to cit, intuici, odhad, lehkost, fantazii, důslednost, trpělivost. A něco jako šestý smysl nebo tajnou ingredienci, která zaručí úspěch. Každá z nich má své oblíbené recepty, co rády vaří nebo pečou, ale obě jsou při práci plně ponořené do tvoření, je radost se na ně dívat a výsledek stojí za to! Ať jsou to Májiny bramborové taštičky se zelím či mákem, quiche, dorty pro jakoukoli slavnost nebo Kaččiny hříšné sladkosti, pečené i nepečené, její vánoční cukroví, avokádová čokoláda.. chce se mi říct “bože! škoda, že naše setkání bylo tak krátké a že příležitostí, kdy můžu znovu ochutnat, či si vychutnat jejich díla je tak málo…” Díky, holky, za tuto příležitost, zkušenost a inspiraci!

Jana Weidenthalerováwww.biozelenina.eu

Recepty a jídla Máji a Kačky naprosto famózní. Díky mé spolupráci s těmito pokornými ženami se mé chuťové buňky měly jako v ráji.Nejen že lahodily jen mým buňkám,také očím,a to je ono.Pestrost,moderní ale i klasická škála potravin a hlavně profi poradenství a radost na prvním místě.Užijte si hru s vařením a vášní...

Johana HanačíkováZakladatelka projektu - Oblékání duše aneb harmonie života

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište nám na maja@majasokolova.cz nebo volejte na 603142124.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.